Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web
 

Taliansky chrtík GALILEO PUSTYNNY WIATR

Výstav´15 / Shows15

13.9.2015 Národná výstava psov Szerencs (HU)

Leo v triede veteránov získal V1, CAC, BOB.   V konkurencii tej istej fenky si Leo znova vyslúžil pochvalu a rozhodnutie v pohybe v prospech nás :) Chrtíkov posudzoval odborníčka a veľmi uznávaná maďarská posudzovateľka Dr. Váczi Balogh Zsuzsanna (HU). V záverečnej súťaži o najkrajšieho veterána, posudzovala Palfi Izabella (SRB) a Galileo z početnej konkurencie získal Veteran BIS-II, čo nás nesmierne potešilo. Ďakujem organizátorom za krásne strávený deň v nádhernom prostredí a posudzovateľov za chvály, organizáciu, moderovanie a trpezlivé vysvetľovanie kladov aj záporov pri posudzovaní.

open

BOB & BIS Galileo Pustynny Wiatr - Italian Greyhound

 

 


12.9.2015 Národná výstava psov Retro CAC Miškolc (HU)

Leo v triede veteránov získal V1, CAC a BOB v konkurencii tri a pol ročnej fenky. Chrtíkov posudzoval Sinisa Pavlovic (SRB), od ktorého si Leo vyslúžil veľké chvály. V záverečnej súťaži o najkrajšieho veterána postúpil do užšieho výberu medzi štyroch najkrajších, ale keďže boli pripravené len dva miesta pre výťazov, ďalej už nepostúpil. 

open

BOB Galileo Pustynny Wiatr - Italian Greyhound

 


19.8.2015 Medzinárodná výstava psov Debrecen (HU)

Leo v triede veteránov získal V1, CAC, res. CACIB. Chrtíkov posudzoval Cristian Stefanescu (RO). Na základe benevolentného prístupu sme CACIB a BOB prenechali Galileovmu synovi Amberovi.

CACIB Debrecen

TOPlist