Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web
 

Taliansky chrtík GALILEO PUSTYNNY WIATR

Výstavy´07/Shows´07

Dnes sa na našich začiatkoch, krkolomných postojoch a amatérskych fotografiách aj zasmejeme. Rok 2007 bol pre mňa oboznamovaním sa s týmto svetom kynológie. Vystavovanie nie je iba vlastniť krásneho psa, ale aj disciplína, súhra a porozumenie jeden druhého navzájom. No, napriek tomu netreba zabúdať, že je to len "súťaž krásy" čiže "individuálny pohľad posudzovateľov na krásu". Samozrejme, že súhlasíme s názorom, ktorý u nás jednoznačne prevláda.  


8.11.2007 II. Medzinárodná výstava psov Kielce (PL). Na výstave nás posudzoval p. František Bouček (CZ) a Leo v triede mladých získal známku V1, CAJC, Víťaz mladých.

open

 


4.11.2007 Medzinárodná výstava psov Nitra (SK). Na výstave nás posudzoval p. Miroslav Guniš, PhDr. (SVK) a Leo v triede mladých získal známku V2. Hodnotenie niektorých posudzovateľov je diskutabilné, pretože ten istý rozhodca nám o pár mesiacov znova v triede mladých udelil známku V1, CAJC s navyše krásnym posudkom. 

 open


8.9.2007 Moravskoslezská výstava psov Brno (CZ). Na výstave nás posudzoval p. Miroslav Guniš, PhDr. (SVK) a Leo v triede dorastu získal známku VN1.

open


1.9.2007 Medzinárodná výstava psov Mladá Boleslav (CZ). Na výstave nás posudzovala p. Vlastimila Panušková (CZ) a Leo v triede dorastu získal známku N1.
 

18.8.2007 Medzinárodná výstava psov Bratislava (SK). Na výstave nás posudzovala p. Marina Ostrovskaja (RUS) a Leo v triede dorastu získal známku VN1.

open


17.8.2007 Špeciálna výstava chrtov Bratislava (SK). Na výstave nás posudzovala p. Jackie Bourdin (FR) a Leo v triede dorastu získal známku N1.

 open


28.7.2007 Klubová výstava chrtov Bratislava (SK). Na výstave nás posudzovala p. Maria Teresa Durando Fassio (I) a Leo v triede dorastu získal známku N1.

open


21.7.2007 Česká národná výstava psov Mladá Boleslav (CZ). Do Čiech na výstavu sme sa vybrali aj kôli návšteve bratranca a jeho priateľky, ktorí tu už žijú nejaký ten rôčik a doposiaľ ich nebolo času navštíviť, veď je to nejakých 800 km. Takto bol aspoň stanovený termín a návšteva sa konala za každého počasia. Na výstave nás posudzoval p. František Bouček (CZ) a Leo v konkurencii, v triede dorastu získal známku VN1.

 open


15.7.2007 Národná výstava psov Košice (SK). Na našej prvej výstave mal Leo 6 mesiacov a vystavovali sme ho deň potom ako sme došli z týždňovej dovolenky (čiže sme sa týždeň nevideli). Na výstave vtedy chrtíkov posudzoval Ing. Jaroslav Matyas (SVK) a Galileo v detskej triede "dorastu" získal známku VN1.

 open

TOPlist