Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web
 

Taliansky chrtík GALILEO PUSTYNNY WIATR

Voľný čas / Leisure time
Zábava / Voľný Čas
 
 
 
21.1.2011  Galileo and Almond.
 

8.1.2011 Trening Almond a Galileo.

open
 

14.6.2011 Ice hockey world championship 2011Košice  

 open
 

17.4.2011 Mikrodog trekingové UVP Košice
 
Otvorené
 

21.11.2010Košice (SK) Krásna Jeseň Dlhá.
 
 
 

25.8.2010 Betliar Krásna Hôrka (SK)
 
Otvorené
 

14.8.2010Zámok GRAFENEGG (A)
 
  Otvorené
  

26,6 - 10.7.2010 Dovolenka Grécko
JE príjemné dopriať nielen seba, pivo hla psovi raz ZA rok dovolenku, ktory si užíva oveľa Viac Ako sa vo pretŕčanie výstavných kruhoch. Leo si užíva s plnými Duška, užíva si nas, piesočnatú pláž, vodu, skrátka všetko. JE neskutočným spoločníkom nie je nič CO ma odradilo plánovať dovolenky Bez neho.
 
 Taliansky chrtík Na dovolenku
 
Keďže sme Viac Ako aktívny pasívny, využili sme chodili auto Závojové Na výlety. Okrém celý Sithotonie sme prešli Olymp, Vodopády, Solún, Katerina, Platamonas, Metheoru, Afroditin prameň, Pantelimon, Diovi chrám ... všetko pláže Paralia. Možno si tohto Roku este jednu letnú :-) dovolenku doprajeme

13.02.2010 Ples kynológovia - Šampión šampiónov 2009, Bratislava
 
Prezentácia Lea Na Plese SKJ:
Taliansky chrtík Leo nesi Mene po Veľkom talianskom bádateľovi Galileovi Galilei. Tento filozof, matematik astronóm JE poznáme svojim výrokom Eppur si muove! Predsa sa točí! Leo sa dokáže nielen otáča okolo vlastnej OSI, pivo bravúrne ovláda všetko povely poslušnosti Na chrta nezvyčajné, HLA prvky tanca agility. Ohniskom jeho vedeckého bádaním ŠÚ najčastejšie Veveričky, napriek všetkým pohybovým zákonom vie ZA návnadou prekonat degradácie Svetlé. Leo dosiahol titul šampióna krásy v mnohých krajinách, pivo jeho genialita spočíva najväčšia v inscenáciám neskutocne milovať.                                      
na
Taliansky chrtík

14.11.2009 Výlet do Dedinky Smolník
Keďže v sobotu hlásili pekné počasie, Ivan vzal Na svoje foto-Sečná hla Lea (MNE Na tento krát Zdravie nedovolilo). Stará, Skoro Zabudnutá Banícke Dedinky, v ktorej sa vola fotili Smolník leží v Doline Smolníckeho potoka v južnej časti Volovských vrchov, 18 km SV od Rožňavy.
 
 
 Otvorené
 

 
1.11.2009Na výlet Muránsky hrad Muránsky hrad Muránsky hrad Muránsky hrad
V nedelu sme sa s Leom pridali sprevádzať Ivana v. akcií s jeho partie tvorivej skupiny Corvus Rara. Ak chcete skoré vstávaním robit chladného rana Čiže príjemné, pivo o vzácnejší n. bol Pohlad n. pestrofarebnú Krasu juhovýchodnej časti Slovenskom Rudohoria. Muránsky hrad Muránsky hrad Muránsky hrad Muránsky hrad JE zrúcaninou Tak zachovaným areálom vstupné veziem. Leží Na brale Ciganka Na Okraji Muránskej Planiny vo výška 935 m. VÝSTUP Na Tretia Najvyššia položený hrad n. Slovenskú si užíval najviac Leo, .. tie pachy, zvuky, Kopami šumiaceho lístím, Paráda ..
 
Taliansky chrtík
 19.7.2009 Výlet chrtíkárov v Čiernom Balogu 3.-7.5.2009 V pohodička Tak sme sa uz psami v piatok večer Konečne vsetci stretli v penzióne "Zelený dom" pri spoločnej večeri. Spolu Nás Bolo jedenast psovi chrtíkárov šedou. Majiteľ penziónu bol Veľmi k nám milý pozorný. Penzión bol veľmi pekný, izby čistučké útulné. Po dobrej večeri sme si posedeli pri vínku vymieňali si svoje skusenosti Názory :-) supported spoločenskej miestnosti robit štvrtej rana.
 
Otvorené
 
Rano v Čiernom Balogu Bolo nádherné (pre Koho Ako), z okna Bolo vidiet vychádzajúce Slnko az hmly vystupújúce hory lúky. Po raňajkách sme vyrazili auta robit Chvatimechu odkial sme sa vláčikom Čiernohronskej železničky zviezli robit Čierneho Balogu, kde sme prestúpili n. parný vláčik urobit Vydrová - Lesníckeho skanzenu vo Vydrovskej Doline. Hla napriek horúcemu dni v lese Bolo veľmi príjemný, psíky sa nám vybehal jedna radosť uz sme sa tešili n. večerné opekačku. Prišli sme príjemne unavení bezproblémový. Pán Domáce Nás uz očakával s opekanými mäskom, voňavými klobáskami šalátikmi. Pred spaním sme boli este n. Malý prechadzka po Dedinky potom sme este dlho debatovali robit noci.  
 
Otvorené
 
V nedelu sme boli doobedu n. krátkom výlete po okolitých Lukách pred Cestou domov n. Záver sme urobili psikom radosť malým tréningom Na návnadu. Ak chcete, ABY Bolo Pravé z coho Mali tú najväčšiu radosť! Cele dni psíkovia nemalé ziadny problém, az som sa dali Bola Ako prekvapená vsetci urobit konaj svorky parťákovali Spolu, presne moja Ako :-) Po museli sme príchode hla niektorých osprchovať, oddýchli si, sme sa naobedovali Okolo 16-tej sa každý pobral svojou cestou Naspäť domov.
 
Dakujem prišli všetkým ktory, Marianne Zo sa na podujala koordinovať (nie sama nemohla nakoniec priasť). Som rada, ZO sa stretlo Tolka super mladých ludi, bol každý Zo spokojní Zo sa na výlete každému páčilo. UZ teraz sme sa dohodli, ZE podobný výlet zorganizujeme ai Na Jeseň. Škoda, ZO n. zbehlí Tak rýchlo, pivo uz sa tešíme n. buduce výlet chrtíkárov.

13.6.20091. ročník Staromestskej Súťaže psovi v Košiciach
 
Asi pred mesiacom som sa rozhodla, ZE prihlásim Galilea robit 1. Staromestskej Súťaže Psovi. Hlavnými dôvodom Bolo dokázať, že Taliansky chrtík nie je IBA Krásny, rychly a elegantný pes, Pivo hla Mudry a Inteligentné Spoločník. Lan Málo chovateľov vie zúročiť ich šibalstvá robiť možné PRETO, Zo Sami maju o NICH inu mienka, Alebo im pri chove n. viacerych chrtíkov Na nezostáva Čas.
 
Na súťaž sa vsetci mohli prihlásiť psíkovia, Ci uz bolí Bez Alebo s PP. Okrom Súťaže krásy (Kde každý posudzovaný Psík okrom Chodzi, pozíciám klasickej prehliadky Musel n. Záver poskytovanej základný Povel) sa súťažilo v disciplínach o najkrajsia hlavu, Najkrajší pohyb, Pár Najkrajší, junior manipulácia I. II. Nás pred najzaujímavejšou bola: Ukážte čo Superia. Všetko sa disciplíny delili na tri kategórie: Malý, stredný Veľký pes. Na súťaž posudzovala s. Monika Tušanová, prezidentka Klubu chovateľov ridgebackov na Slovensku.
 
V disciplíne Ukážte čo Superia v kategórii Psovi malých Bola Silná konkurencia. Tieto Malé stvorením predviedli Priam akrobatické kúsky. Bolo Krásne dojímavé monitoruje Vzťahy tychto mladých chovateľov ich miláčikov. My sme mali pripravený zostavu: Tanec Tak psom. Na 3. Mies sa umiestnil Psík, ktory predviedol prvky poslušnosti. Pri rozhodovaní sa o 1 sa. 2. miesto Nás pani posudzovateľka este raz požiadala o predvedením najcennejšieho Dĺžka Kusk v. do 30 sekúnd. Po Naso bezchybnom predvedením zostavy nám udelil 1. miesto. Cítila som sa Ako KEBY, sme vyhrali cruft sa! Bola som veľmi šťastná Hrdá Na svojho Lea. Každý Psík, ktory vyhral súťažnú disciplínu vo svojej kategórii, postúpil robit Súťaže o najlepšieho z najlepších tú sme získali 2. Miesto.
 Taliansky chrtík
Pani posudzovateľka, ktory sa možno s čoskoro stretnem hla vo výstavných kruhoch chrty, veľmi ocenila Nasua súhru nezvyčajné Cooperation Na chrta. Takyto obdiv dostali sme hla kompliment od pani rozhodkyne s. Ludmily Fintorovej Na konaj medzinárodnej výstave psovi. JE Vopred nás veľká pocta. Ďakujeme. Bola sa určite zábava pridem hla n. buduce rok, rozhodli sme sa nie, uz lán robit Zo Kategória "Ukážte čo VIES", pretože tú Leo môžem ukázať svoje výnimočné vlastnosti výstavy krásy počas celého Roka absolvujeme riadiš.

9.5.2009Na výlet Medzinárodné výstavu Psovi v Bratislave

S Leom sme si urobili výlet bolí sme sa pozriet n. Medzinárodnej výstave Psovi v Bratislave. Tentoraz IBA pozriet, Lebo mi sme v tom čase bolí este lán čakateľmi n. certifikát Slovenského šampióna krásy. Atmosféra Bola perfektná psi nádherní. Č najkrajšieho psa z Talianských chrtíkov, si pani redaktorka robit pondeľňajšieho vydaniaPlus Jeden deňPravé vybrala nášhoGalilea(Na fotografii s Hankou Kocincovou).

 Ch Galileo Pustynny Wiatr
 
Text:
Najstarším plemeno -
Taliansko chrtík - GALILEO (2 r.):
JE TO Jeden z najúspešnejších
slovenských psíkov, Ktorý vyhráva
Súťaže jednu za druhou. Jeho
plemeno pochádza zo starovekého
Egypta. Do Talianska sa vraj
Dostál ako dar Kleopatry Cézara.

 

TOPlist